SON İZLENEN YAYINLAR BEINSPORTS izle
resim

trgool izle

YAYIN DONARSA KAPANIRSA SAYFAYİ YENİLEYİNİZ.


Yayın eğer giderse?

  • 1-2 Dakika bekledikten sonra yayın içerisinde bulunan "yenile" butonuna basarsanız yayın eklenecektir.
  • Eğer izlediğiniz yayın Twitch Gaming yayını ise ve bizden kaynaklı bir bağlantı kopuluğu oluştuysa yayın ban yemiştir aynı şekilde 2-3 dakika bekleyip yenile butonuna basınız.
  • Eğer yayınlar kesintiler oluşuyorsa bu %90 sizden kaynaklıdır yayınlarımızı izlemek için bağlantı hızınızın minimum 3mbps olması geremektedir eğer bunun altındaysa SD yayınlarımızı tercih etmenizi öneririz.
  • Bunun dışında her hangi sinyal yok vs. yazarsa yanda bulunan sohbet kısmından bize bildirmeyi unutmayınız.

BİZE DESTEK OLMAK İSTİYORSANIZ YAPACAĞINIZ EN İYİ ŞEY BU YAYINI SOSYAL MEDYADA ARKADAŞLARINIZA PAYLAŞMAKTIR. 

siteyi yakından takip ediyor ve maç yayınlarını da Trgool aracılı ile izliyor. İnternet teknolojisi doğru bir biçimde kullanıldığında muazzam bir fayda sağlıyor ve spor severler de bu durumun fazlasıyla farkında görünüyor. Sizler de dilediğiniz zaman ücretsiz maç keyfine ortak olabilir ve bu heyecanı dolu dolu yaşayabilirsiniz. An itibarıyla en popüler adresler arasında yer alıyor ve bunu korumayı da başarıyorlar. Sizler de maç izlemek isterseniz eğer yayıncı kuruluşlara ödeme yapma gibi bir zorunluluğunuz bulunmuyor.

1 yorum:

  1. Türkiyenin en çok kazandıran iddaa tahmin sitesi https://www.katlakasa.com/ sitesi üyelerine kazandırmaya devam ediyor. Kazandıran tahmin sitesi katlakasa ile tanışın.

    YanıtlaSil

CANLI YAYINLARIMIZ
TARAFTARIUM24
Canlı Maç İzle